Предмет: Химия, автор: pinasolova

Розрахуйте масу алюміній оксиду , який утворюється внаслідок термічного розкладу 75 грам алюміній гідроксиду.

Ответы

Автор ответа: dobriakua
1

Дано:

m(Al(OH)3) = 75 г

Знайти:

m(Al2O3) - ?

Розв'язання:

1) 2Al(OH)3 -(t°C)→ Al2O3 + 3H2O;

2) n(Al(OH)3) = m / M = 75 / 78 = 0,96 моль;

3) n(Al2O3) = n(Al(OH)3) / 2 = 0,96 / 2 = 0,48 моль;

4) m(Al2O3) = n * M = 0,48 * 102 = 48,96 г.

Відповідь: Маса Al2O3 становить 48,96 г.

Автор ответа: viktorettta
0

Ответ:

48,96 г

Объяснение:

дано:m(Al(OH)3) = 75 г

m(Al2O3) - ?

 75г

2Al(OH)3 ==> Al2O3 + 3H20

78г/моль

n(Al2O3) = 75/78 ~~ 0,96 (моль)

Якщо 0,96 це 2, то 1 це ..

0.96 - 2

0.48 - 1

n = m/M => m = nM

m(Al2O3) = 0.48 • 102 = 48,96 г

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: ulzhankalizhankyzt
Предмет: Математика, автор: lideskoko