Предмет: История, автор: valeriiamelnychenko4

Назвіть спільні та відмінні риси ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ ВЛАДИ Київської русі та Галицько-Волинської держави.

Ответы

Автор ответа: KirillKS555
1

Ответ:

ОРГАНІЗАЦІЙНА ВЛАДА Київської Русі та Галицько-Волинської держави мали спільні та відмінні риси:

Спільні риси:

1. Феодальна структура: Обидві держави мали феодальну організацію влади, де велика роль належала феодалам та князям.

2. Князька влада: В обох державах влада концентрувалася в руках князів, які були верховними правителями.

3. Васальні стосунки: Як Київська Русь, так і Галицько-Волинська держава вступали в васальні відносини з іншими державами, такими як Польща, Угорщина або Монгольська імперія.

Відмінні риси:

1. Територія та розмір: Київська Русь була більшою і має розташування на схід від Дніпра, тоді як Галицько-Волинська держава була меншою та розташовувалася на заході України.

2. Вплив сусідніх культур: Київська Русь мала більший вплив інших східнослов'янських культур, а також важливий вплив візантійської культури. Галицько-Волинська держава більше взаємодіяла з польською та західноєвропейською культурами.

3. Церковна організація

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: Аноним
1. Яка наука вивчає господарську діяльність населення? A Біологія; в фізика; 2. Обери варіант, у якому наведено властивості, притаманні лише організмам. А Piст, розвиток, забарвлення; Б РіСТ, розвиток, розмноження; В рiст, розвиток, об'ємність; Г ріст, живлення, міцність. 3. Невелику ділянку суходолу, з трьох боків оточену водою, називають... Б материком; Г Світовим океаном. А півостровом; В островом; 4. Представником групи Бактерії є... А кишкова паличка; в маслина європейська; Б географія; Г хімія. A Афганістану; В Бангладеш; 5. Протока - це... А порівняно вузький водний простір між двома ділянками суходолу; Б водна оболонка; B частина океану, що вдається в суходіл; Г частина океану, відокремлена від нього суходолом або підняттями дна. 6. Аравійське море омиває береги... A Бангладеш; в Індії; Б гриб боровик; Г гірський козел. 7. Андаманські та Нікобарські острови належать... А Катманду; в Тегеран; Б Ірану; Г Непалу. Б Ірану; Г 8. Столиця країни, що не має виходу до моря: Шрі-Ланці. Б Дакка; г Мале. 9. Яке місце за чисельністю населення займає Індія? А Перше; Б Друге; в трете; Г четверте. 10. Кого з античних учених уважають «батьком» географії? Б Демокріта; Г Ератосфена. А Арістотеля; в Піфагора; 11. Сигналом для тварин, які впадають у зимову сплячку, є... А зміна температури повітря; Б зміна тривалості світлового дня; В листопад; Г снігопад. 12. У зимову сплячку впадає... А горобець хатній; В кіт свійський; 13. Листопад - це приклад біоритмів... A добових; в багаторічних; 1 барометр 2 термометр 3 флюгер 4 гігрометр 14. Яка пора року 21 грудня в Південній півкулі? A Весна; Б літо; В осінь; Г зима. Виконай завдання. 15. Установи відповідність між метеорологічними приладами та показниками погоди, які визначають за їхньою допомогою. Б Їжак європейський; Г лисиця руда. Час, год Температура, °C Розв'язання: Відповідь: Б річних; Г Інша відповідь. 3 +2 А напрямок і швидкість вітру Б атмосферний тиск 16. Закінчи речення. Геометрично неправильну форму Землі називають 17. Визнач за даними таблиці середньодобову температуру повітря й добову амплі- туду коливання температури. В температура повітря г Вологість повітря д кількість опадів 6 +4 1 2 3 4 0000 9 12 15 18 21 +7 +10 +15 +8 +6 [ ] 24 +4 ​дам 50 баллов и пж дайте фото