Предмет: Химия,
автор: nadragaalina8
Який об'єм води необхідно взяти для приготування 634 г 45% розчину кухонної солі?
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m р-ну(NaCl) = 634 г
ω(NaCl) = 45%
Знайти:
V(H2O) - ?
Розв'язання:
1) m(NaCl) = ω * m р-ну / 100% = 45% * 634 / 100% = 285,3 г;
2) m(H2O) = m р-ну(NaCl) - m(NaCl) = 634 - 285,3 = 348,7 г;
3) V(H2O) = m / ρ = mH2O / 1 = 348,7 мл.
Відповідь: Об'єм H2O становить 348,7 мл.
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(р-ну) = 634 г
w(солі) = 45 % або 0,45
Найти: m(Н₂О) - ? m(солі) - ?
m(солі) = m(р-ну) * w(солі) = 634 * 0,45 = 285,3 г
m(Н₂О) = m(р-ну) - m(солі) = 634 - 285,3 = 348,7 г
Густина води: ρ(Н₂О) = 1 г/мл
V(Н₂О) = m(Н₂О)/ρ(Н₂О) = 348,7/1 = 348,7 мл
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: olegivkov1325
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: egevorgyan242
Предмет: Українська мова,
автор: sworkout1608
Предмет: Математика,
автор: shepinairis
Предмет: Математика,
автор: nest7an