Предмет: История, автор: lyokhauwu

1.Подумайте, що сприяло тому, що сільське населення, яке переселялося до міст російщилося, польщилося, мад’яризувалося, румунізувалося.

2.Яку проблему для українського визвольного руху могла становити строкатість населення українських міст?

3.Яких змін зазнала соціальна структура українського суспільства?

4.Які міста були найбільшими в Західній і Наддніпрянській Україні?

5.Як називалася територія, котру російський уряд визначив євреям для їхнього заселення?

Ответы

Автор ответа: darynalukina
5

Ответ:

1. Сільське населення, яке переселялося до міст, могло російщитися, польщитися, мад'яризуватися або румунізуватися через кілька чинників, включаючи:

- **Культурний тиск**: Міська культура і мова можуть впливати на асиміляцію пришлого населення.

- **Економічні можливості**: Міста зазвичай мали кращі економічні перспективи, і це може стати мотивацією для переселенців адаптуватися до нового оточення.

- **Політичний тиск**: Окремі правління могли здійснювати політику асиміляції для зміцнення свого контролю.

2. Строкатість населення українських міст могла створювати проблему для українського визвольного руху, оскільки різні групи населення можуть мати відмінні інтереси і симпатії. Це може ускладнювати формування єдиної фронтової лінії в боротьбі за національні права.

3. Соціальна структура українського суспільства зазнала суттєвих змін під час різних історичних епох. Протягом різних періодів існувала шляхта (панство), козацтво, селянство, інтелігенція та інші класи.

4. Найбільші міста в Західній Україні включають Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль. У Наддніпрянській Україні - Київ, Харків, Дніпро.

5. Територія, яку російський уряд визначив євреям для їхнього заселення, називалася "Палестина Російська". Це була територія в Східній Європі, включаючи Україну, де російська імперія створила спеціальні осадницькі поселення для єврейського населення.

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: olchyk13