Предмет: Химия,
автор: nekludovaanastasia95
Масова частка Карбону і Гідрогену у речовині 81,8% та 18,2%. Густина речовини 1,96 г/л. Визначте формулу вуглеводню.
Если можно на листочке
Ответы
Автор ответа:
3
Дано:
CxHy
ω(C) = 81,8%
ω(H) = 18,2%
ρ(CxHy) = 1,96 г/л
Знайти:
CxHy - ?
Розв'язання:
1) M(CxHy) = ρ(CxHy) * Vm = 1,96 * 22,4 = 44 г/моль;
2) N(C) = (ω(C) * Mr(CxHy)) / (Ar(C) * 100%) = (81,8% * 44) / (12 * 100%) = 3;
3) N(H) = (ω(H) * Mr(CxHy)) / (Ar(H) * 100%) = (18,2% * 44) / (1 * 100%) = 8;
4) C3H8 - пропан.
Відповідь: Невідома речовина - C3H8 - пропан.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: myaesthetic
Предмет: Информатика,
автор: fatkat228
Предмет: Українська мова,
автор: anomicseller
Предмет: Математика,
автор: ulia1angarsk
Предмет: Литература,
автор: donetskova11