Предмет: Химия,
автор: l62295803
(Срочно!) Даю 30 балов!
Задача. Маса розчину 500г, масова частка розчиненої солі в розчині 5%. Знайти масу води та масу солі необхідних для приготування цього розчину.
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
w= m(солі)*100/m(розч)
m(розч)=m(солі)+m(H2O)
m(солі)=m(розч)*w/100
m(солі)=500*5/100=25г
m(H2O)=500-25=475г
Пояснення:
l62295803:
а можно подробнее?
Автор ответа:
0
Дано:
m р-ну(солі) = 500 г
ω(солі) = 5%
Знайти:
m(води) - ?
m(солі) - ?
Розв'язання:
1) m(солі) = ω * m р-ну / 100% = 5% * 500 / 100% = 25 г;
2) m(води) = m р-ну(солі) - m(солі) = 500 - 25 = 475 г.
Відповідь: Маса води становить 475 г; солі - 25 г.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: cacalil021
Предмет: География,
автор: sofiafrolova0412
Предмет: Информатика,
автор: kosaevaivana
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним