Предмет: Физика, автор: fleygrey0

Треба відповідь і рішення, даю 100баллів!!! Задача 1. Футболіст за матч у середньому пробігає 20 км. Ви­значте його швидкість і порівняйте її зі швидкістю велосипедиста — 8 м/с

Ответы

Автор ответа: nabiiivi
1

20 км / 90 хв = 0,22 км/хв

0,22 км/хв * 1000 м/км / 60 с = 3,67 м/с

Отже, швидкість футболіста становить 3,67 м/с, що більше, ніж швидкість велосипедиста.

Автор ответа: 1Manka1
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t=90хв=5400с

s=20км=20000м

v(фут)=s/t=20000/5400=3,7м/с

8м/с-3,7м/с=4,3м/с

Швидкість 3,7 м/с, менша ніж у велосипедиста, на 4,3 м/с

vФутболіст<vВелосипедист

Похожие вопросы