Предмет: Русский язык, автор: epomelova47

Прошу, пожалуйста, помогите с сочинением...
Тема:
"Каким я себе представляю автора Слова о полку Игореве"

Ответы

Автор ответа: danulob
1

Ответ:

Помню было у меня в школе такое задание , лично я написал на 5 и вот что у меня было:

Автором "Слова о полку Игореве" вважається невідомий середньовічний поет, історик або хронікер, який створив цей видатний твір в українській літературі. Незважаючи на те, що ім'я автора залишається невідомим, можна уявити його як видатну постатть української культури, яка має ряд характерних рис та якостей.

Я уявляю автора "Слова о полку Игореве" як відданого патріота своєї країни і культури. Він мав глибоке розуміння історії та традицій свого народу і відчував важливість відстоювання рідної землі від іноземних загарбників. Його твір свідчить про його велику любов до України і бажання висловити цю любов у найкращий спосіб - через слово.

Автор "Слова о полку Игореве" був глибоким мислителем та поетом. Він володів виразним стилем та майстерно використовував мовні засоби для створення образів та атмосфери епосу. Його поетичні здібності дозволили створити найвизначніший епічний твір в українській літературі.

Також, автор "Слова о полку Игореве" був істориком та хронікером, який володів глибокими знаннями про минуле свого народу. Він вдало поєднав історичну достовірність з поетичною майстерністю, створивши твір, який відображає історичні події та долю героїв.

Автор "Слова о полку Игореве" мав велику відповідальність перед своїми читачами та перед історією України. Він створив твір, який став скарбом української культури та символом героїзму і національного патріотизму. Він залишив нам спадок, який назавжди залишиться важливою частиною нашої історії та культурної спадщини.

Объяснение:


epomelova47: СПАСИБО!!!
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: regular221
Прошу срочно! Все балы отдаю!

Завдання на розвиток мовленнєвої компетентності. Прочитай та «ПРЕЗЕНТУЙ» альманах «Русалка Дністровая», використавши

довідкову літературу та історичні джерела склади план виступу. «Русалка Дністровая» перший західноукраїнський альманах, виданий у Будапешті (1837) заходами літературного гуртка «Руська трійця» Маркіяном Шашкевичем, Яковом Головацьким та Іваном Вагилевичем. У передмові до «Русалки Дністрової» підкреслена краса української народної мови та народної словесності і поданий список найбільш важливих наддніпрянських літературних і фольклорних видань того часу. Після передмови («Передслів'я») М. Шашкевича матеріал розташований у чотирьох частинах:

* Фольклористична частина «Пісні народні» відкривалася науковою розвідкою 1. Вагилевича «Передговор к народним русским пісням», за якою подавалися зразки дум, обрядових, історичних та ліро-епічних пісень, записаних у різних районах краю.

• Оригінальні твори видавців складали другу частину «Складання», куди ввійшли піричні поезії М. Шашкевича («Згадка», «Погоня», «Розпука», «Веснівка», «Туга за милою», «Сумрак вечерний»), його ж оповідна казка «Олена», дві поеми («Мадей»та «Жулин / Калина») 1. Вагилевича і наслідування народної пісні «Два віночки» Я. Головацького

• Третій розділ «Переводи» - подав сербські народні пісні у перекладах М. Шашкевича і Я. Головацького та уривок із чеського «Краледвірського рукопису». * В історико-літературному розділі «Старина» (з передмовою М. Шашкевича) опубліковані історичні та фольклорні твори, діловий документ та бібліографічну відомість про слов'янські й українські рукописи, що зберігаються в Онуфріївському василіанському монастирі Львова.

Альманах «Русалка Дністровая» вийшов замість приготованого 1834, але забороненого віденською цензурою (на основі думки церковної влади у Львові) збірки «Зоря». Альманах і його видавці зазнали переслідувань місцевих церковних і світських властей. Девізом книги стали слова Я. Коллара: «Не тоді коли очі сумні, а коли руки дільні, розцвітає надія». Своїм поворотом до народної мови и уведеним її упорядниками правописом «Русалка Дністровая» мала великий вплив на українське національне відродження і на розвиток української літератури в Галичині. За словами 1. Франка, збірка «була свого часу явищем наскрізь революційним»,
Предмет: Алгебра, автор: Dashalubimka