Предмет: Химия,
автор: yehorkolesnyk2
Який об’єм метану треба спалити, щоб добути 2640 кДж (1 моль метану дає 880 кДж)?
Ответы
Автор ответа:
0
Для визначення об'єму метану, який треба спалити, щоб добути 2640 кДж, спочатку перетворимо кДж у моль метану, використовуючи дані про енергетичний викид 1 моля метану:
1 моль метану = 880 кДж
Тепер, ми можемо розрахувати кількість молей метану, необхідну для отримання 2640 кДж:
Кількість молей метану = Енергія (кДж) / Енергетичний викид метану (кДж/моль)
Кількість молей метану = 2640 кДж / 880 кДж/моль
Кількість молей метану = 3 моля
Отже, для того щоб добути 2640 кДж енергії, треба спалити 3 молі метану.
1 моль метану = 880 кДж
Тепер, ми можемо розрахувати кількість молей метану, необхідну для отримання 2640 кДж:
Кількість молей метану = Енергія (кДж) / Енергетичний викид метану (кДж/моль)
Кількість молей метану = 2640 кДж / 880 кДж/моль
Кількість молей метану = 3 моля
Отже, для того щоб добути 2640 кДж енергії, треба спалити 3 молі метану.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: timkanos192
Предмет: Математика,
автор: pilipcukdiana11
Предмет: Українська мова,
автор: pomogutemneyzhe
Предмет: Математика,
автор: krishpaltaev062