Предмет: Физика,
автор: sevcukzorana3
СРОЧНО БУДЬ ЛАСКА Знайти середню швидкість, якщо на першій ділянці шляху трактор рухався зі швидкістю 20 км/год 30 хв, потім він стояв 15 хв, а на третій ділянці 1 год і 15 хв рухався зі швидкістю 52 км/год.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 37,5км/ч
Объяснение:
Дано:
V1=20км/ч
t1=30мин=0,5ч
V2=0
t2=15мин=0,25ч
V3=52км/ч
t3=1ч15мин=1,25ч
-----------------------
Vср-?
Vср=S/t=V1*t1+V2*t2+V3*t3/(t1+t2+t3)=(20*0,5+0*0,25+52*1,25)/(0,5+0,25+1,25)=37,5км/ч
Похожие вопросы
Предмет: Психология,
автор: gvlad2618
Предмет: Українська мова,
автор: nazarenkomilana97
Предмет: История,
автор: san4esnyk
Предмет: Физика,
автор: KMaksimka2015
Предмет: Русский язык,
автор: sidorovanastya745