Предмет: Химия,
автор: grebenukevgen13
Визначити відносну атомну масу невідомого елемента Х і назви елемент, якщо маса атома невідомого елемента становить: 7,956*10"-23г
" = -23г
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
N(a)=6,02*10²³моль⁻¹
m=7,956*10⁻²³г
Ar(E)=m*N(a)=7,956*10⁻²³*6,02*10²³=47,89
Е-Титан Ті
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: bdynu1507
Предмет: Математика,
автор: sokolnikovmaksim01
Предмет: Математика,
автор: katerinagoncha90
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Darialala
Предмет: Математика,
автор: vulanov973