Предмет: Физика,
автор: kibgfji
човен переплив річку завширшки 540 м за мінімально можливий час. За час переправи течія знесла човен уздовж берега на 360 м. Чому дорівнює швидкість човна відносно води, якщо швидкість течії становить 2м/с?
бажано з дано знайти і з поясненням
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 3м/с
Объяснение:
Дано:
L=540м
S=360м
V=2м/с
---------------
V1-?
Время, за которое лодка переплывала реку, равно времени, за которое лодку снесло вниз по течению и равно:
t=S/V=360/2=180c
Cкорость лодки относительно воды равна:
V1=L/t=540/180=3м/с
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: rreeefgghhnzz66
Предмет: Литература,
автор: nagaevs139
Предмет: Математика,
автор: humayra278
Предмет: Математика,
автор: eveirdas
Предмет: Алгебра,
автор: irina200526