Предмет: Физика,
автор: zekalekan
Автомобиль рухався з швидкисю 12м/с,у деякий момент вин почав розгонетися з прискоренням 5м/с².Який шлях вин приихав за 4с.розгону?
zekalekan:
ну дано Ти дал а де видподить
S = ut+1/2at^2,
де:
S - шлях,
u - початкова швидкість
t - час розгону
а - прискорення
S = (12м/с) * (4с) + 1/2 * (5м/с^2) * (4с)^2
S = 48м + 1/2 * 5м/с^2 * 16с^2
S = 48м + 40 = 88м.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 88 метрів
Объяснение: Для визначення шляху, який автомобіль подолав під час розгону протягом 4 секунд, використовуйте наступну фізичну формулу
S = ut+1/2at^2,
де:
S - шлях,
u - початкова швидкість
t - час розгону
а - прискорення
S = (12м/с) * (4с) + 1/2 * (5м/с^2) * (4с)^2
S = 48м + 1/2 * 5м/с^2 * 16с^2
S = 48м + 40 = 88м.
Прискорення автомобіля (a): 5 м/с².
Час тривалості розгону (t): 4 секунди.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: kausardinasilova
Предмет: История,
автор: irinatrifonova943
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: esenovaasylaj
Предмет: Математика,
автор: romagorbachev2008