Предмет: Химия, автор: kornuta89

Обчисліть масові частки елементів у сполуці H2MnO4

Ответы

Автор ответа: kate8537356
1

Mr(H2SO4) = 1*2 + 32 + 16*4 = 98

W(H) = Ar(H) * n / Mr(H2SO4) *100% = 1 * 2 / 98 *100% = 2%

W(S) = Ar(S) * n / Mr(H2SO4) *100% = 32 *1 / 98 *100% =33%

W(O) = Ar(O) * n / Mr(H2SO4) *100% = 16*4/ 98 *100% = 65%


kornuta89: А це точно правильно?
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: zerdehabibolla
Предмет: Обществознание, автор: terbin8
Предмет: Химия, автор: mariambisenova7