Предмет: Химия,
автор: olesias171
5. (3 бали). Визначте масову частку Нітрогену в речовинi NaNO3.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Масова частка нітрогену (N) в речовині NaNO3 (нітрат натрію) може бути визначена за допомогою формули:
((маса атомів N) / (загальна маса NaNO3)) * 100%
Маса атомів N = 14 г/моль
Маса атомів NaNO3 = 85 г/моль (молекулярна маса NaNO3)
Тож, масова частка нітрогену (N) в речовині NaNO3 буде:
((14 г/моль) / (85 г/моль)) * 100% ≈ 16.47%
Отже, масова частка нітрогену в речовині NaNO3 становить приблизно 16.47%.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: nazarfedorcuk53
Предмет: Другие предметы,
автор: kolanovicgleb
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: ayaukurmantay
Предмет: Английский язык,
автор: ruslanfox200
Предмет: Математика,
автор: sabinamamedova196