Предмет: Математика,
автор: maksimenkoanna870
4. Бабуся купила 2 кг цукерок по 140 грн за кілограм і 3 кг печива. Вона розрахувалася трьома купюрами по 200 грн і отримала 23 грн здачі. Скільки коштував один кілограм печива?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
99 грн
Пошаговое объяснение:
1) 200 * 3 = 600 (грн) - расплатилась бабушка
2) 600 - 23 = 577 (грн) - стоила вся покупка
3) 140 * 2 = 280 (грн) - стоили 2 кг конфет
4) 577 - 280 = 297 (грн) - стоило 3 кг печенья
5) 297 : 3 = 99 (грн) - стоило 1 кг печенья
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: oaizhan2010
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: sofo777
Предмет: Математика,
автор: alitelecommi
Предмет: Математика,
автор: ordanna