Предмет: Физика,
автор: danilvojt826
Верблюд плює горизонтально з початковою швидкістю 2 м/с. Висота верблюда 2 м
За який час плювок долетить до землі ?
Ответы
Автор ответа:
1
За який час плювок долетить до землі можна визначити, використовуючи формулу для падіння тіла:
h = (1/2) * g * t^2
де h - висота падіння (2 м), g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,8 м/с^2), t - час падіння.
Підставляємо відповідні значення:
2 = (1/2) * 9.8 * t^2
4 = 9.8 * t^2
t^2 = 4 / 9.8
t ≈ √(4 / 9.8)
t ≈ 0.9 секунди
Отже, плювок долетить до землі за приблизно 0.9 секунди.
По короче плювок дійте до земли за 1
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: margaretuwuq1
Предмет: Математика,
автор: d044inika
Предмет: Математика,
автор: ramazanovaaida032
Предмет: Математика,
автор: feiablym9