Предмет: Химия, автор: ddemshevskyi

Будь-ласка поможіть 28 балів
Визначити масові частки елементів у формулі K3PO4 MgSO4

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
0

Відповідь:

Mr(K3PO4)=39*3+31+4*16=212

w(K)=117*100/212=55,2%

w(P)=31*100/212=14,6%

w(O)=64*100/212=30,2%

Mr(MgSO4)=24+32+16*4=120

w(Mg)=24*100/120=20

w(S)=32*100/120=26,7%

w(O)=64*100/120=53,3%

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: lavrishin7
Предмет: Математика, автор: dkarasheva