Предмет: Физика,
автор: nxwqscvz
Прямолінійний провідник
довжиною 0,5 м, по якому
проходить струм силою 2 А,
знаходиться в однорідному
магнітному полi пiд кутом
30° до лiнiй iндукції. При
цьому на нього діє сила
Ампера, модуль якоï 0,5 н.
Визначити модуль індукцІЇ
магнітного поля.
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
FА = 0,50 Н
I=2 А
L=0,50 м
α=30°
B=?
F=IBL*sinα
sin 30 ° = 1/2 = 0,5
B=FА/IL*sinα=0,50/(2*0,50*0,5)= 1 Тл
Відповідь: 1 Тл
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: Masha4390
Предмет: Физика,
автор: u22032719
Предмет: Информатика,
автор: milankarr
Предмет: Українська мова,
автор: gghsfb