Предмет: Физика, автор: mozarivskasofia370

вздовж осі ох рухається два тіла координати яких змінюються згідно з формулами x1=10+2t,x2=4+5t.Як рухаються ці тіла?У який момент часу тіла зустрінуться? знайдіть координат у точки зустрічі

Ответы

Автор ответа: brawlstarsmine46
0

Ответ:

Перше тіло рухається проти осі ОХ зі швидкістю 2 м/с з координати 4 м. Друге вздовж осі ОХ з координати 2 м зі швидкістю 2 м/с.

Час зустрічі

x1=x2

4-2*t=2+2*t

t=0.5 c

Координата зустрічі

x=4-2*0.5=3 м

Объяснение:


mozarivskasofia370: неправильно
Похожие вопросы