Предмет: Українська література, автор: egorgitsay24

Зробіть ідейно-тематичний аналіз пісень: "Ой на горі да женці жнуть", "Стоїть явір над водою", "Гомін, гомін по діброві", "Ой у степу криниченька".
даю 45 балов

Ответы

Автор ответа: Аноним
1

Ответ:

Объяснение:

"Ой на горі да женці жнуть":

Тема природи і праці: Пісня описує життя селян, які жнуть на горі. Вона показує їхню зв'язок із природою та щоденну працю на землі.

Символіка гори: Гора може символізувати високі цілі та перешкоди, які люди повинні подолати. Вище ростуть жнива, це може вказувати на бажання досягти успіху.

"Стоїть явір над водою":

Тема природи та пейзажу: Пісня описує природний пейзаж з явором і водою. Вона наголошує на красі навколишнього світу.

Поетична мова: Текст пісні має поетичну мову та може викликати почуття спокою і гармонії.

"Гомін, гомін по діброві":

Тема селянського життя: Пісня описує роботу селян, які вирушають у діброву збирати дрова. Вона показує їхню працю та спільноту.

Звуковий образ: Пісня називає "гомоном" роботу селян, що створює образ жвавого і співучого селянського життя.

"Ой у степу криниченька":

Тема жаги до води і життя в степу: Пісня розповідає про тяжкі умови степового життя та бажання знайти криницю, яка символізує воду, життя та надію.

Поетичні образи: Текст містить поетичні образи, такі як "сонце заходить в криницю", що може вказувати на красу і надію.

Ці пісні відображають теми природи, селянської праці та спільноти, а також вони мають поетичний стиль та можуть викликати різні почуття у слухачів, включаючи спокій, надію та зв'язок із природою.


egorgitsay24: ой сорян там 5 звёзд спс
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: tetanaignateva2
Ситуаційна задача “Світ авто” Усі мешканці сусідніх будинків, що розташувалися неподалік майстерні “Світ авто”, називають Михайла Чуприну майстром на всі руки. Навесні виповниться 20 років як він працює автомеханіком у майстерні, і управляючий майстерні Роман Михар вже почав готувати вечір, присвячений цій даті, який він збирається приурочити до його 50-річчя. Мешканці містечка, більшість з яких тут народились і виросли, звикли вважати М. Чуприну чимось незамінним у їх­ньому житті, і багато з тих, хто звертався до нього з проблемами, пов’язаними з автомашинами, товаришує з ним особисто. Нещодавно М. Чуприна отримав значну надбавку до зарплатні і суттєво просунувся по службі, тепер у нього в підпорядкуванні ще двоє молодих працівників, які працюють неповний робочий день. Хоча у “Світі авто” вдосталь обслуговуючого персоналу, М. Чуприна повинен планувати, організовувати і перевіряти роботу працівників, так що в нього практично не залишається часу, щоб самому виконувати якусь іншу роботу (якою він дуже пишається). До того ж він зараз керує автомеханіком, який працює повний робочий день і обслуговує автомобілі місцевого банку, робота, яку власник нещодавно включив до його обов’язків. Можливо, що М. Чуприна незадоволений своїм новим становищем і ширшими обов’язками. Його єдина дочка нещодавно вийшла заміж і поїхала з дому. М. Чуприна часто жаліється друзям, що молода родина тепер лише зрідка дзвонить йому у вихідні. Нові службовці молоді та енергійні. Навряд чи можна сказати, що М. Чуприна ставиться до них приязно (це не зовсім схоже на того Михайла, якого всі чудово знають). Хоча і високо оцінює їхні ділові якості. Працівники банку, більшість з яких молоді та завжди заклопотані, не шукають спілкування. Вони не скаржаться і не говорять компліменти, якою якісно не була б робота автомеханіка. Нещодавно М. Чуприна подав управляючому заяву про звільнення, мотивуючи це тим, що він вже старий, втомився і пора на відпочинок.“Подивимось якими ви будете в моєму віці...”. Роман Митар дуже
засмутився, він не може навіть відмінити вечірку: вже складено програму
святкування, розподілено обов’язки, закуплено продукти.