Предмет: Химия, автор: al851887

Дайте визначення масової частки елемента в речовині. Наведіть формулу для її обчислення

Ответы

Автор ответа: Demon1234Angel
2

Відповідь:Формула-W=Ar(елемента):Mr(формули).якщо потрібно у відсотках то ще помножити на 100

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Аноним
❗❗❗❗❗❗❗❗
Виправте мовностилістичні, граматичні та правописні помилки у текстах:

Текст 1

Головний державний санітарний лікар України зауважив увагу всіх пристуніх на значимості цих двох ключових, базових документів у першу чергу для збереження і зміцнення здоров’я громадян, а також для професіональної діяльності.

А. Пономаренко закликав всіх максимально добросовісно, самовіддано та відповідально віднестись до даної роботи, результатом якої має стати проект нової редакції Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населеня», який уже найближчим часом необхідно надати для візування Віце-прем’єр-міністру України – Міністру охорони здоров’я України Р.В. Богатирьовій.

Під час засідання обговорювались ключові аспекти діяльності санепідслужби в умовах сучасності та була розглянута загальна структура змін до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», наголосив Голова Держсанепідслужби. Були заслуханні доповіді головних санітарних лікарів з різних областей.

Зокрема обговорювались такі питання:

– визначення вичерпного переліку повноважень посадових осіб центрального органу виконавчої влади, який забезпечує реалізацію політики у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення;

–– запровадження орієнтованого на ризик підходу до здійснення державного санітарно-епідеміологічного нагляду;

– уніфікації процедур державного санітарно-епідеміологічного нагляду;

– визначення процедур державного обліку інфекційних хвороб, професійних захворювань, масових неінфекційних захворювань (отруєнь), радіаційних уражень.



Текст 2

Перший офіційний візит Папи Римського Бенидикта ХVI до Франції, що починається 12 вересня, є однією з головних тем, обговорюваних нині в країні.

Газета Le Parisien опублікувала сьогодні результати опитування, згідно до якого більша половина (53%) французів доброзичливо настроєна по відношенню до понтифіка. Негативну думку про Бенедикта ХVI має біля 25% населення. 22% опитаним важко дати відповідь, що, на думку експертів, говорить про те, що релігійний лідер католиків, що зійшов на Святий престол в квітні 2005 року після харизматичного Івана Павла ІІ, поки залишається мало відомий у Франції, повідомляє ІТАР-ТАРС.

Три чверті французів вважають, що Бенедикт XVI є консерватором. На думку Архієпископа Парижа Андре Вен-Труа, це, ймовірно, пов'язано з минулим Папи. Впродовж 24 років Йозеф Ратцінгер очолював Конгрегацію доктрини віри (вона ж – Св’ята інквізиція, перейменована в 1908 Пієм Х), в компbтенції якої знаходиться спостереженя за ортодоксальністю і чистотою віровчення в Римо-католицькій церкві. В той же час Вен-Труа підчеркнув, що нинішній понтифік це «перш за все високоосвічена, відкрита к діалогу людина».

Візит Папи Римського до Франції приурочений до 150-ої річниці явища Пресвятої Діви Марії пастушці Бернадет в місті Лурд на півдні країни.

Його перебування тут продовжиться з 12 по 15 вересня. В п'ятницю він зустрінеться з президентом Николя Саркозі в палаці Елісейському, очолить вечірню службу в Соборі Паризької Богоматері. Наступного дня відбудеться папська меса на площі Інвалідів в самому центрі Парижа перед 250 тис. паломників зі всього світу.

Центральним пунктом поїздки Бенедикта ХVI стане місто Лурд. Згідно до передання в 1858 році там сталося явління Богоматері. Це місто є одним з найбільш відвідуваних в Європі центрів паломництва – другим після Риму.

Візит 81-річного Папи до Франції стане його десятою закордонною поїздкою. До цього він побував в Австрії, Австралії, Бразілії, двічі в Германії, Іспанії, Польщі, США і Турції.​
Предмет: Русский язык, автор: supervitakiyanp1egk9
40 БАЛЛОВ!!!

1. Летучие мыши уже носились над его заснувшими верхушками таинственно кружась и дрожа на смутно-ясном небе.
2. Небольшая ночная птица неслышно и низко мчавшаяся на своих мягких крыльях почти наткнулась на меня и пугливо нырнула в сторону.
3. Здесь на водах преопасный воздух: сколько я видел прекрасных молодых людей достойных лучшей участи и уезжавших отсюда прямо под венец...
4. Около двух часов пополуночи я отворил окно и связав две шали спустился с верхнего балкона на нижний придерживаясь за колонну. 5. У Антона часто снимала трубку бабка вредоносная старуха следившая за внуком с неусыпной бдительностью.
6. На север поднимается Машук как мохнатая персидская шапка и закрывает всю эту часть небосклона.
7. Меня учила пугливая тётка Наталья женщина с детским личиком и прозрачными глазами.
8. Здесь в этой скучной крепости я часто пробегая мыслию прошедшее спрашиваю себя: отчего я не хотел ступить на этот путь открытый мне судьбою...
9. Их волосы шелковые и черные были распущены, ветер теплый и легкий играя ими звякал монетами вплетенными в них.
10. Все лицо его было как будто смазано маслом, точно железный замок.
11. Мне как механику выполнить это ничего не стоит

а) Укажите тип обособленного члена: обособленное определение, обособленное обстоятельство, приложение, уточняющий член или сравнительный оборот.
б) Подчеркните обособленные элементы как члены предложения.
г) Выполните морфологический разбор одного причастия на выбор.
д) Выполните морфологический разбор одного деепричастия на выбор.
Предмет: Математика, автор: wwwraufmecidov