Предмет: Физика, автор: nalyvaikodaria

Один автомобіль, рухаючись рівномірно зі швидкістю 144км/год протягом 10 с, проїхав такий самий шлях, як інший автомобіль проїхав за 25 с.​

Ответы

Автор ответа: plus3809725276
1

Переведемо швидкість першого автомобіля з км/год в м/с:

144 км/год = 144 * 1000 / 3600 = 40 м/с

Знайдемо шлях, який проїхав перший автомобіль за 10 с:

S = V₁ * t₁ = 40 * 10 = 400 м

Знайдемо швидкість другого автомобіля, який проїхав той самий шлях за 25 с:

V₂ = S / t₂ = 400 / 25 = 16 м/с

Похожие вопросы