Предмет: Химия,
автор: nefixxti
який об‘єм водню утвориться, якщо в реакцію з магнієм вступає хлоридна кислота масою 73г?
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Mg+2HCl----->MgCl2+ H2
Mr(HCl)=1+35,5=36,5 г/моль
n(HCl)=73 г/36,5 г/моль = 2 моль
n(H2)=2/2=1 моль
V(H2)=22,4 л
Автор ответа:
1
Дано:
m(HCl) = 73 г
Знайти:
V(H2) - ?
Розв'язання:
1) Mg + 2HCl → MgCl2 + H2↑;
2) n(HCl) = m / M = 73 / 36,5 = 2 моль;
3) n(H2) = n(HCl) / 2 = 2 / 2 = 1 моль;
4) V(H2) = n(H2) * Vm = 1 * 22,4 = 22,4 л.
Відповідь: Об'єм H2 становить 22,4 л.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: karnaval1226p
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: hsusu737
Предмет: Математика,
автор: merzlikin111