Предмет: Химия,
автор: mikitinu82
дано (Ch4)=1,5 моль V(Ch4)-?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
V= 33,6 л
Объяснение:
1 моль - 22,4 л
1,5 моль - Х л
Х = 1,5 × 22,4 = 33,6 л
Автор ответа:
0
Дано:
n(CH4) = 1,5 моль
Знайти:
V(CH4) - ?
Розв'язання:
1) V(CH4) = n(CH4) * Vm = 1,5 * 22,4 = 33,6 л.
Відповідь: Об'єм CH4 становить 33,6 л.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: erkebulanberdybayev
Предмет: Алгебра,
автор: russvin27
Предмет: Химия,
автор: andriypeskovv34
Предмет: Математика,
автор: mmmillermaria