Предмет: Химия,
автор: edwardraymond1007
обчисліть масову частку оксигену в сполуці H2 Si O4
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь: 0,68 або 68%
Пояснення:
Щоб обчислити масову частку елемента у сполуці, потрібно кількість атомів елемента у сполуці помножити на відносну атомну масу цього елемента і поділити на відносну молекулярну масу сполуки.
Mr(H2SiO4) = Ar(H)*2 + Ar(Si) + Ar(O)*4
Mr(H2SiO4) = 1*2 + 28 + 16*4 = 2 + 28 + 64 = 94
W(O) = n(O)*Ar(O)/Mr(H2SiO4)
W(O) = 4*16/94 = 64/94 = 32/47 ≈ 0,68
Можна помножити дане значення на 100%, щоб отримати відсоткову масову частку Оксигену:
0,68*100% = 68%
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: vladpercev2007
Предмет: Химия,
автор: Danbilbambas
Предмет: Литература,
автор: rybakovaanastasia92
Предмет: Геометрия,
автор: igorkov24506