Предмет: Математика, автор: kaverzinaol

За пять кг Цукерок і 4 кг печива заплатили 652 грн.Скільки коштує 1 кг цукерок якщо 1 кг печива коштує 43 грн?

Ответы

Автор ответа: faktoraq
1

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Нехай х - ціна 1 кг цукерок у гривнях. Ми знаємо, що 1 кг печива коштує 43 грн, тобто 4 кг печива коштують 4 * 43 = 172 грн.

Зараз ми можемо скласти рівняння для вартості 5 кг цукерок і 4 кг печива:

5x + 172 = 652

Тепер давайте розв'яжемо це рівняння для знаходження ціни 1 кг цукерок:

5x = 652 - 172

5x = 480

Тепер розділимо обидві сторони на 5, щоб знайти ціну 1 кг цукерок:

x = 480 / 5

x = 96

Отже, ціна 1 кг цукерок становить 96 грн.

Автор ответа: khrystyna123456
0
1)43•4=172(коштує 4 кг печива)
2)652-172=480(коштує 5 кг цукерок)
3)480:5=96(1 кг печива)
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: HelpMePease