Предмет: Математика,
автор: kaverzinaol
За пять кг Цукерок і 4 кг печива заплатили 652 грн.Скільки коштує 1 кг цукерок якщо 1 кг печива коштує 43 грн?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Покрокове пояснення:
Нехай х - ціна 1 кг цукерок у гривнях. Ми знаємо, що 1 кг печива коштує 43 грн, тобто 4 кг печива коштують 4 * 43 = 172 грн.
Зараз ми можемо скласти рівняння для вартості 5 кг цукерок і 4 кг печива:
5x + 172 = 652
Тепер давайте розв'яжемо це рівняння для знаходження ціни 1 кг цукерок:
5x = 652 - 172
5x = 480
Тепер розділимо обидві сторони на 5, щоб знайти ціну 1 кг цукерок:
x = 480 / 5
x = 96
Отже, ціна 1 кг цукерок становить 96 грн.
Автор ответа:
0
1)43•4=172(коштує 4 кг печива)
2)652-172=480(коштує 5 кг цукерок)
3)480:5=96(1 кг печива)
2)652-172=480(коштує 5 кг цукерок)
3)480:5=96(1 кг печива)
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: esotnikova11
Предмет: Українська література,
автор: tretakova2012angelin
Предмет: Українська література,
автор: bolodkavika1
Предмет: Алгебра,
автор: HelpMePease