Предмет: Физика,
автор: lerapisanec3
изначити масу мідної кульки об*ємом 20 см куб. Густина міді 8,9 г/см куб. Відповідь запишіть в г та кг.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Якщо сподобалась відповідь, то зробіть її найкращою
Объяснение:
Приложения:

Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Здравствуйте, решим эту простую задачу. Для начала запишем дано.
Дано:
V = 20 см^3 = 2*10^-5 м^3
р = 8,9 г/см^3 = 8900 кг/м^3
Найти:
m - ?
Решение
p = m/V = > m = pV; m = 8900 кг/м^3 * 2*10^-5 м^3 = 0,178 кг = 178 г.
Ответ: m = 0,178 кг.
С уважением, Владимир.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: glovxx667
Предмет: Английский язык,
автор: jfief8383
Предмет: История,
автор: sadelina1909
Предмет: Физика,
автор: shevyahov04