Предмет: Химия, автор: Maxbust

7) Розрахуйте масову частку нітратної кислоти в розчині, 1 л якого містить 224 г нітратної кислоти; густина розчину 1,12 г/мл.​

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
0

Відповідь:

1л=1000мл

m(розч)=1000*1,12=1120u

w(HNO3)=224*100/1120=20%

Пояснення:

Похожие вопросы