Предмет: Физика,
автор: jdjskdkdkkdj
Тіло масою 8кг певна сила надає прискорення 0,4м/с². Якого прискорення на буде тіло масою 1,5 кг під дією тієї ж сили.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Пояснення:
Дано:
m1=8kg
a1=0.4 m/c^2
m2=1.5 kg
F1=F2
a2-?
Запишемо другий закон Ньютона:
F=ma
F1=m1a1=8*0.4=3.2H
F2=F1=3.2H
a2=F2/m2=3.2/1.5≈2.13 m/c^2
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: nikamiku
Предмет: Українська мова,
автор: ganerkan82
Предмет: История,
автор: Skillfulpens
Предмет: Биология,
автор: zhozka90