Предмет: Алгебра, автор: fctdgsygfdhngfxzgsac

Алгебра. Даю 25 балов.

пригадати правило трикутника та паралелограма віднімання векторів. записати ці два правила і приклади до них але не числові приклади а буквенні приклади типу вектор а, вектор b і тд без чисел



вспомнить правило треугольника и параллелограмма вычитания векторов. записать эти два правила и примеры к ним, но не числовые примеры, а буквенные примеры типа вектор а, вектор b и тд без чисел

Ответы

Автор ответа: Astir8
1

Ответ:

1. Правило трикутника для віднімання векторів:

Якщо маємо два вектори a та b, то вектор, отриманий в результаті віднімання b від a, позначається як c і обчислюється за допомогою наступного правила:

c = a - b

Приклад:

Якщо a - це вектор, що вказує на північ, а b - вектор, що вказує на схід, то c буде вектором, що вказує на північний захід.

2. Правило паралелограма для віднімання векторів:

Це правило базується на створенні паралелограму, який утворюють два вектори a та b. Результат віднімання вектора b від вектора a позначається як c і обчислюється так:

c = a - b

Приклад:

Якщо a - це вектор, що вказує на північний захід, а b - вектор, що вказує на південний захід, то c буде вектором, що вказує на захід.

Объяснение:

Сподіваюся що допоміг!


fctdgsygfdhngfxzgsac: дуже дякую
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: pupil0093
Предмет: Українська мова, автор: nerozvodloxov
Перепишіть речення, поставте, де потрібно, розділові знаки і поясніть їх.

І. 1. Тільки зозулі перекликались та соловї у придорожніх кущах лящали, наче їм мало було ночі (В. Гжицький). 2. Золотий промінь сонця перелинув із сходу на захід і вершечки синіх хмар зайнялись червоним полум’ям (М. Коцюбинський). 3. Хитаються й повзуть холодні тіні ночі і зорі дивляться на місто без огнів (В.Сосюра). 4. Сивизна лягла на скроні а в очах - жива блакить (П. Воронько). 5. Не шелесне ліс. Лиш зрідка трісне дерево або десь у дзвінких верхах простукотить дятел, лісовий телеграфіст, мовби передаючи кудись у безконечні хащі звістку про подорожніх (О. Гончар). 6. Було затишно і пахло вогкістю (А. Головко). 7. І стеляться обрії милі і вечір в ясній далині і карії очі і рученьки білі ночами насняться мені (А. Малишко). 8. День спадає і таємничий вечір рожевою млою тихо спускається з неба (Олександр Олесь).

Зробіть синтаксичний розбір 1 речення (на вибір).
ДАЮ 100 балов
Предмет: Английский язык, автор: ewrewrewr24
Предмет: Английский язык, автор: ewrewrewr24