Предмет: Физика, автор: zansaaalpysbaj923

1-жұп. Есеп шығару.Троллейбустың жылдамдығы 4 с ішінде 6 м/с-тан 8 м/с-қа дейін артты. Троллейбус кандай үдеумен козғалады?​

Ответы

Автор ответа: ivan4322
1

Ответ:

Объяснение:

Троллейбустың жылдамдығының өзгеру дуралысын есептеу үшін жеке жылдамдығы мен уақыт бойынша айтып болады.

Троллейбусның жылдамдығының өзгеру формуласы:

v = (v₀ + v₁) / 2

бұл жаттығуларымен:

v₀ = 4 м/с (басталу жылдамдығы)

v₁ = 8 м/с (аяқтау жылдамдығы)

Сонымен,

v = (4 м/с + 8 м/с) / 2 = 12 м/с / 2 = 6 м/с

Сол үрдісінде, троллейбус 4 секундтан 8 м/с жылдамдыға қол жетіп, оған 6 м/с жылдамдыққа ие болады.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: alinarty14gghjkl
Предмет: Биология, автор: UnicornPanda
Предмет: Математика, автор: dmitrijboronkin12