Предмет: Физика,
автор: petrivnastysa
ТЕРМІНОВО!!!!!!Автомобіль рухається з швидкістю 72 кілометрів за годину протягом 20 хвилин . Який шлях подолав автомобіль ?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
24 км
Объяснение:
Дано:
v=72км/год
t=20хв
Знайти:
s-?
20 хвилин = 20/60 годин = 1/3 години
Шлях = Швидкість * Час
s = v * t
s = 72 км/год * 1/3 год = 24 кілометри
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: thfttvtgfdhddgh
Предмет: Алгебра,
автор: thunderstorm882
Предмет: Физика,
автор: gojgoj58
Предмет: Английский язык,
автор: egor6683
Предмет: Литература,
автор: katuysha25