Предмет: Физика, автор: wawasherlock

Розв'яжіть задачу з фізики:

Доріжка має форму прямокутника, менша сторона
якого дорівнює 21м., а більша 28м. Людина, починаючи
рухатися з точки А, обходить усю доріжку за 1 хв, Визначте
шлях та модуль переміщення людини з 1хв. і за 0,5хв.
Оформіть задачу нормально, а не криво косо.

Ответы

Автор ответа: idleptimp
1

Відповідь:

Можливо оформлення задачі не ідеальне, бо я намагалася хоч якось пояснити

Пояснення:

Дано:

а=21 м

b=28 м

t1=60c

t2=30c

1) В першому випадку шлях дорівнює периметру прямокутника:

l1=2a+2b=2*21+2*28=42+56=98 m

s1=0 адже в кінці людина стоїть в тій точці з якої почала рух, а отже нікуди не перемістилася

2)В другому випадку шлях дорівнює половині периметра бо t1=2t2, а отже l1=2l2

l2=l1/2=98/2=49m

s2 дорівнює діагоналі прямогутника:

s2=√a²+b²=√21²+28²=√441+784=√1225=35 m


wawasherlock: Дякую, нарешті норм відповідь.
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык, автор: danilnikitenko738