Предмет: Химия,
автор: star7778
НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ ЧАТ GPT
Дано 0,75 моль молекулярного хлору (Сl2), розрахуйте об'єм, що займе задана кількість речовини хлору (н.у)
ПОТРІБНО ДАНО ТА РОЗВ'ЯЗАННЯ
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
n(Cl2) = 0,75 моль
Знайти:
V(Cl2) - ?
Розв'язання:
1) V(Cl2) = n(Cl2) * Vm = 0,75 * 22,4 = 16,8 л.
Відповідь: Об'єм Cl2 становить 16,8 л.
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: nazerkeesataj826
Предмет: Математика,
автор: lizakozura10
Предмет: Русский язык,
автор: 0elka000r
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: dina200937