Предмет: Химия, автор: hnastya9

3.Обчислити суму відносних молекулярних мас
Fe(OH)²
Cu²O
CaCO³
HNO³
NaH
SO³
4. Обчисліть масові частки елементів у молекулі
вуглекислого газу СО2.​

Ответы

Автор ответа: rhfcfdtw
1

Відповідь:

3.Обчислити суму відносних молекулярних мас

Mr[Fe(OH)2] = Ar[Fe] + Ar[O] * 2 + Ar[H] * 2= 56+16*2+1* 2 = 90г/моль

Mr[Cu2O] = Ar[Cu] * 2 + Ar[O] = 64 * 2 + 16 = 144г/моль

Mr[CaCO3] = Ar[C] + Ar[Ca] + Ar[O] * 3 = 12 + 40 + 16 * 3 = 100г/моль

Mr[HNO3] = Ar[H] + Ar[N] + Ar[O] * 3 = 1 + 14 + 16 * 3 = 63г/моль

Mr[SO] = Ar[S] + Ar[O] = 32 + 16= 48г/моль

4. Обчисліть масові частки елементів у молекулі

вуглекислого газу СО2

Mr[CO2] = Ar[C] + Ar[O] * 2 = 12.+ 16 * 2 = 44.г/моль

Масова частка карбону (C) = 12 : 44. * 100 = 27.3 %

Масова частка кисню (O) = 32 : 44 * 100 = 72.7 %

Пояснення:

Похожие вопросы