Предмет: Обществознание, автор: didenkoalo27na

Напишіть есе на тему "Що для мене означає бути людиною".

Дуже треба!!!!​

Ответы

Автор ответа: bigdig34simhuk
2

Ответ:

Бути людиною для мене означає мати спроможність відчувати, мислити, відчувати емоції, робити вибір та відповідати за свої дії. Людство відрізняється від інших створінь на планеті Земля через свій інтелект та унікальні здібності. Ми можемо створювати мистецтво, розвивати науку, творити технології та будувати соціальні взаємини.

Бути людиною також означає вміти співпереживати та розуміти інших. Ми маємо здатність співчувати, допомагати, проявляти милосердя та зцілення. Ця здатність дає нам можливість побачити красу та значення взаємодії з іншими людьми, співпрацювати та будувати гармонійні відносини в суспільстві.

Бути людиною також означає мати відповідальність перед собою та перед іншими. Ми маємо здатність розуміти наслідки своїх дій та відповідати за них. Це означає виконувати свої обов'язки, дотримуватися правил, поважати права та свободи інших людей. Це також вимагає нас бути свідомими наслідків наших вчинків та інтегрувати цю свідомість у наше щоденне життя.

Отже, бути людиною - це мати можливість розвиватися, розуміти та обдумувати світ навколо нас, а також змінювати його. Це мати спроможність змінювати себе та свої ставлення, впливати на соціальне середовище та покращувати якість свого життя та життя інших людей. Бути людиною - це мати можливість координувати і злагоджувати фізичні, емоційні та розумові аспекти свого буття, а також відчувати себе частиною ширшого світу і визнавати свої обов'язки щодо оточення та природи. Бути людиною - це мати можливість використовувати свої здібності та потенціал для досягнення гармонії та співіснування з усім життям навколо нас.

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: kamilapasicnik017
Предмет: Русский язык, автор: 03sonya15
ОЧЕНЬ СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!!

Проанализируйте текст, определив: а) его стиль; б) тропы и фигуры речи, подтверждающие принадлежность текста к данному стилю; в) тип речи; г) вид связи предложения 6 с последующими предложениями в тексте; д) средства связи предложений 2 и 3.
1) Я изучал осень упорно и долго. 2) Для того чтобы увидеть что-нибудь по-настоящему, надо убедить себя, что ты видишь это впервые в жизни. 3) Так было и с осенью. 4) Я уверил себя, что эта осень первая и последняя в моей жизни. 5) Это помогло мне пристальнее всмотреться в неё и увидеть многое, чего я не видел раньше, когда осени проходили, не оставляя никакого следа, кроме памяти о слякоти и мокрых московских крышах.
6) Я узнал, что осень смешала все чистые краски, какие существуют на земле, и нанесла их, как на холст, на далёкие пространства земли и неба.
7) Я видел листву, не только золотую и пурпурную, но и алую, фиолетовую, коричневую, чёрную, серую и почти белую. Краски казались особенно мягкими из-за осенней мглы, неподвижно висевшей в воздухе. 9) А когда шли дожди, мягкость сменялась блеском. 10) Небо, покрытое облаками, всё же давало достаточно света, чтобы мокрые леса могли загораться вдали, как багряные пожары. 11) В сосновых чащах дрожали от холода берёзы, осыпанные сусальной позолотой. (К. Паустовский)​