Предмет: Физика, автор: labusnijdanilo

2. Знайти середню швидкість, якщо на першій ділянці шляху трактор рухався зі швидкістю 20 км/год 30 хв, потім він стояв 15 хв, а на третій ділянці 1 год і 15 хв рухався зі швидкістю 52 км/год.
Будь ласка допоможіть!​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 23км/ч

Объяснение:

Дано:

V1=20км/ч

t1=30мин=0,5ч

V2=0

t2=15мин=0,25ч

V3=52км/ч

t3=15мин=0,25ч

------------------------

Vср-?

Vср=S/t=(V1*t1+V2*t2+V3*t3)/(t1+t2+t3)=(20+0,5+0*0,25+52*0,25)/(0,5+0,25+0,25)=23/1=23км/ч

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: jxirzixtxtoxtx
Предмет: Алгебра, автор: Vania123228
Предмет: Геометрия, автор: Nurzhan94
Предмет: Русский язык, автор: azot202004