Предмет: Химия,
автор: uliakrestanisina
1. Обчисліть масу одержаного амоніаку NH3, якщо в
реакцію з воднем Н2 вступає 2 моль азоту №2.
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
n(N2) = 2 моль
Знайти:
m(NH3) - ?
Розв'язання:
1) 3H2 + N2 → 2NH3;
2) n(NH3) = n(N2) * 2 = 2 * 2 = 4 моль;
3) m(NH3) = n * M = 4 * 17 = 68 г.
Відповідь: Маса NH3 становить 68 г.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: maxmoteychenko51
Предмет: Английский язык,
автор: citer448
Предмет: Физика,
автор: vyhrystukdarina
Предмет: Геометрия,
автор: ketosarapova41640
Предмет: Математика,
автор: shcherbakovivan2007