Предмет: Другие предметы, автор: picenka23

Поясніть, чому тоталітарні режими боролися в людьми культури. У чому вони вбачали «шодливість» митців?​

Ответы

Автор ответа: TriggerTrash
2

Ответ:

Тоталітарні режими боролися з культурою та митцями з кількох причин.

Незалежність думки: Митці володіли впливом на громадську думку, вони могли висловлювати свої ідеї та критикувати режим. Тоталітарні режими хотіли знищити будь-яку незалежність думки, тому вони переслідували митців, які висловлювали критику або незгоду з офіційною ідеологією.

Контроль над масами: Мистецтво може впливати на емоції та переконання людей. Тоталітарні режими прагнули використовувати мистецтво як інструмент пропаганди, але лише тоді, коли це відповідало їхній ідеології. Митці, які виражали незалежну думку або створювали альтернативні культурні продукти, були вважані "шкідливими", оскільки вони могли впливати на маси незалежно від офіційної пропаганди.

Збереження контролю: Культура має потенціал об'єднувати людей та створювати альтернативні центри впливу. Тоталітарні режими хотіли зберігати повний контроль над суспільством, тому вони старалися придушити будь-яку незалежну культурну діяльність, яка могла змінити існуючий порядок речей.

Знищення індивідуальності: Мистецтво може виражати індивідуальність, креативність та різноманіття. Тоталітарні режими прагнули до одноманітності та конформізму, тому вони боролися з мистецтвом, яке виражало індивідуальність або пропагувало альтернативні цінності. Вони вбачали у митцях, які створювали "непристойні" або "шокуючі" твори, загрозу для своєї ідеології та контролю.

Загалом, тоталітарні режими боролися з культурою та митцями, оскільки вони вбачали у них потенціал для незалежності думки, протидії пропаганді, об'єднання людей та вираження індивідуальності. Одним із цілей було знищення будь-яких альтернативних джерел впливу та збереження повного контролю над суспільством.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: miladaadreeva
Предмет: Обществознание, автор: emiliana28
25. Прочитайте приведенный ниже текст, в котором ряд слов пропущен. Вслед за Конституцией РФ в иерархии нормативных актов идут федеральные ____________(1). Они принимаются высшим законодательным органом простым большинством голосов. Во всех демократических странах установлен строгий регламент принятия и введения в действие зако­на. Этот регламент называется законодательным процес­сом. Его отправной точкой является законодательная ________________ (2), то есть предложение парламенту проекта закона. После принятия закона Государственной Думой и Советом Федерации он в течение пяти дней направляется ___________________ (3), который в течение двух недель подписывает закон и публикует его. Все законы должны быть опубли­кованы. Закон не распространяются на события, проис­шедшие до его принятия. Это выражается формулой «за­кон обратной ______________ (4) не имеет». Из этого правила есть два исключения. Первое: обратная сила придается уголов­ному закону, смягчающему _____________________ (5). Второе: если об этом сказано в самом законе. Выберите из предлагаемого списка слова, которые сле­дует вставить в пробелы. Слова в списке даны в именитель­ном падеже. Помните, что в списке слов больше, чем вам необходимо выбрать. Выбирайте последовательно одно сло­во за другим, мысленно заполняя каждый пробел. А председатель правительства Д ужесточение Б сила Е инициатива В закон Ж наказание Г президент 3 связь Обратите внимание на то, что пробелы пронумерованы. В данной ниже таблице указаны номера пробелов. Запиши­те под каждым номером букву, обозначающую в списке вы­бранное вами слово. Получившуюся последовательность букв перенесите в бланк ответов. 1 2 3 4 5
Предмет: Биология, автор: pand53