Предмет: Химия, автор: ulanavlasenko790

Який об'єм водню виділиться при взаємодії 4 моль алюмінію з сульфатною кислотою
Дописати задачу і розписати

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(Al) - 4 моль

Найти:  V(H₂) - ?

Складемо РХР:

4 моль                                             х л

2 Al    +    3H₂SO₄  =  Al₂(SO₄)₃  +  3H₂

n = 2 моль                                      n = 3 моль

n(H₂) = 4 * 3 : 2 = 6 моль

V(H₂) = n(H₂) * Vm = 6 * 22,4 = 134,4 л

Автор ответа: dobriakua
0

Дано:

n(Al) = 4 моль

Знайти:

V(H2) - ?

Розв'язання:

1) 2Al + 3H2SO4 → Al2(SO4)3 + 3H2↑;

2) n(H2) = n(Al) * 3 / 2 = 4 * 3 / 2 = 6 моль;

3) V(H2) = n(H2) * Vm = 6 * 22,4 = 134,4 л.

Відповідь: Об'єм H2 становить 134,4 л.

Похожие вопросы