Предмет: Обществознание, автор: mikolajcukanastasia7

ЗАВДАННЯ 1. Ознайомтеся з наведеними нижче висловлюваннями. Як ви розумієте їхній зміст? Як вони пов'язані між собою та з метою предмета «Основи правознавства», який ви вивчатимете в 9 класі? Як би ви визначили мету навчального курсу, спираючись на наведені висловлювання? 1) Te, чого сьогодні навчається в класі одне покоління, стане нормою життя на- ступного. (А. Лінкольн) 2) Право не повинне так регулювати життя, щоб людина втратила свободу дій. Право за своєю суттю має давати орієнтири, але напрямок людина обирае сама. А далі діє принцип: дозволено все, що не заборонено. У нас є суд, сво- бода сторін, які можуть домовитися тим або іншим чином. Неможливо (та й не потрібно) закріплювати в законі всі можливі варіанти поведінки людини. (А. Су- лейманова)​

Ответы

Автор ответа: ortikovzavohir
2
Наведені висловлювання мають важливе значення для вивчення предмету "Основи правознавства" в 9 класі і пов'язані між собою та з метою курсу так:

1) Висловлювання А. Лінкольна підкреслює, що знання про права і обов'язки людини та громадянина, які вивчаються в школі, є основою для розвитку суспільства. Те, чим навчається одне покоління, стає нормою для наступного. Основна мета курсу - навчити учнів розуміти і дотримуватися прав та обов'язків у суспільстві.

2) Висловлювання А. Сулейманової підкреслює роль права як інструмента, що надає орієнтири для громадян, але залишає вільність вибору в руках людини. Це вказує на те, що права і свободи людини мають бути балансовані, і право не повинно суворо регулювати всі аспекти життя. Мета навчального курсу полягає у розумінні цього балансу і усвідомленні громадянами їхніх прав і відповідальностей перед суспільством.

Отже, мета навчального курсу "Основи правознавства" в 9 класі полягає у формуванні учнів як свідомих громадян, які розуміють свої права та обов'язки, здатних використовувати їх для покращення суспільства та збереження своєї власної свободи.

mikolajcukanastasia7: дякую
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Аноним
Предмет: Русский язык, автор: Аноним