Предмет: Химия,
автор: solidarov2353
Розв'зати задачі:
До цинк нітрату масою 160 г долили розчин натрій гідроксиду. Обчісліть масу утвореного осаду.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m( Zn(NO₃)₂ = 160 г
Найти: m(Zn(OH)₂ - ?
М(Zn(NO₃)₂ = 65 + (14 + 16 * 3) * 2 = 189 г/моль
М(Zn(OH)₂ = 65 + (16 + 1) * 2 = 99 г/моль
Складемо РХР:
160 г х г
Zn(NO₃)₂ + 2NaOH → Zn(OH)₂↓ + 2NaNO₃
n = 1 моль n = 1 моль
М = 189 г/моль М = 99 г/моль
m = 189 г m = 99 г
160 г (Zn(NO₃)₂) - х г (Zn(OH)₂)
189 г (Zn(NO₃)₂) - 99 г (Zn(OH)₂)
m(Zn(OH)₂ = 160 * 99 : 189 = 83,8 г
solidarov2353:
Спасибо
Автор ответа:
1
Дано:
m(Zn(NO3)2) = 160 г
Знайти:
m(осаду) - ?
Розв'язання:
1) Zn(NO3)2 + 2NaOH → 2Na(NO3) + Zn(OH)2↓;
2) n(Zn(NO3)2) = m / M = 160 / 189 = 0,85 моль;
3) n(Zn(OH)2) = n(Zn(NO3)2) = 0,85 моль;
4) m(Zn(OH)2) = n * M = 0,85 * 99 = 84,15 г.
Відповідь: Маса Zn(OH)2 становить 84,15 г.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: shoxa23
Предмет: История,
автор: lapt5058
Предмет: Химия,
автор: user463
Предмет: Математика,
автор: turarbektursunovv
Предмет: Русский язык,
автор: abdullayevanodiraxon