Предмет: Химия,
автор: urysik1910
Задача 7 клас. Даю 30 балів.
m(Na)= 46 g
W(Na)= 80%
m(речовини)-?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Для знаходження маси речовини (m), знаючи масу натрію (m(Na)) та вміст натрію в речовині (W(Na)), вам потрібно використовувати наступну формулу:
m = m(Na) / (W(Na) / 100)
Давайте підставимо відомі значення:
m = 46 g / (80% / 100) = 46 g / 0.80
Тепер обчислимо масу речовини:
m = 46 g / 0.80 ≈ 57.5 g
Отже, маса речовини становить приблизно 57.5 грамів.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: elagihaahzela384
Предмет: География,
автор: scor2820
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: qwadfhvv
Предмет: Физика,
автор: ollololol234