Предмет: Химия, автор: mazenkovila

Визначити об’єм водню, виділений при взаємодії 10 г цинку з
хлоридною кислотою.

Ответы

Автор ответа: dobriakua
0

Дано:

m(Zn) = 10 г

Знайти:

V(H2) - ?

Розв'язання:

1) Zn + 2HCl → ZnCl2 + H2↑;

2) n(Zn) = m / M = 10 / 65 = 0,15 моль;

3) n(H2) = n(Zn) = 0,15 моль;

4) V(H2) = n(H2) * Vm = 0,15 * 22,4 = 3,36 л.

Відповідь: Об'єм H2 становить 3,36 л.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: tolstikovaanisia