Предмет: Физика, автор: ilydi

Спирт масою 200г повністю випарували. Скільки енергії  при цьому затратили, якщо питома теплота спирту дорівнює 0,9 МДж/кг?

Ответы

Автор ответа: lvoomba
1

Ответ:

180 000 Дж енергïi.

Объяснение:

Щоб знайти енергію, яку затратили на повне випаровування спирту масою 200 г, ми можемо скористатися формулою:

Енергія = маса × питома теплота

Де маса - маса спирту, а питома теплота - кількість енергії, необхідна для перетворення одиниці маси речовини.

Замінюємо відомі значення:

Маса спирту = 200 г = 0,2 кг

Питома теплота спирту = 0,9 МДж/кг = 0,9 * 10^6 Дж/кг

Розрахунок:

Енергія = 0,2 кг × 0,9 * 10^6 Дж/кг = 180 000 Дж

Таким чином, на повне випаровування спирту масою 200 г було затрачено 180 000 Дж енергії.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: sonyakovtun45
Предмет: Биология, автор: abayevapatimat