Предмет: Физика,
автор: Avramych
плаваючий деревʼяний брусок витісняє 0,5 л води. Скільки важить брусок?
Cohendd:
масса 0,5 кг или вес 5 Н.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Щоб знайти вагу дерев’яного бруска, нам потрібно розглянути поняття плавучості. Виштовхувальна сила, що діє на об’єкт, занурений у рідину (наприклад, воду), дорівнює вазі рідини, витісненої цим об’єктом. Це відоме як принцип Архімеда.
Враховуючи, що блок витісняє 0,5 літра води, ми можемо перевести цей об’єм в кубічні метри (оскільки 1 літр = 0,001 кубічного метра):
0,5 літра = 0,5 * 0,001 = 0,0005 кубічних метрів
Щільність води становить приблизно 1000 кілограмів на кубічний метр.
Отже, вага води, витісненої блоком, дорівнює:
Вага = Щільність × Об’єм = 1000 кг/м³ × 0,0005 м³ = 0,5 кг
Отже, вага дерев'яного бруска 0,5 кілограма.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: samojlove984
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: ajsultan96
Предмет: Литература,
автор: alexandrbychkov
Предмет: Химия,
автор: alexross69