Предмет: Химия,
автор: CHELOVEK0707
При приготуванні лікарського препарату в 1 літрі води повинно бути 70 г іонів срібла, скільки грамів нітрату срібла потрібно для приготування такого розчину? Запишіть число з точністю до цілих.
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m(Ag⁺) = 70 г
Знайти:
m(AgNO₃) - ?
Розв'язання:
1) AgNO₃ → Ag⁺ + NO₃⁻;
2) n(Ag⁺) = m / M = 70 / 108 = 0,65 моль;
3) n(AgNO₃) = n(Ag⁺) = 0,65 моль;
4) m(AgNO₃) = n * M = 0,65 * 170 = 110,5 ≈ 111 г.
Відповідь: Маса AgNO₃ становить 111 г.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: sophiayaroslavsky
Предмет: Алгебра,
автор: kovalenkokarolina987
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: veronikah1728
Предмет: Алгебра,
автор: arinakrv30