Предмет: Українська мова, автор: petrinkaliza43

ЛЮДИ ДОПОМОЖІТЬ!
НЕЗРЯЧІ ЛЮДИ ТА СЛОН Якось п'ять сліпців вирішили дізнатися, що таке слон. Вони багато разів чули про цю тварину, але ніколи її не бачили. Незрячі підійшли до слона. Перший із них торкнувся хобота тварини, другий-хвоста. Третій тримав слона за вухо. Четвертий притулився до нього. П'ятий обхо- пив ногу. І ось вони почали обмінюватися враженнями про слона. Перший сказав, що він дуже схожий на змію. Другий категорично не погодився й сказав, що слон це довгий шнур. Третій говорив, що слон схожий на вели- кий шматок тканини, четвертий що він як стіна, а п'ятий стверджував, що це стовбур великого дерева. СЛОН Сліпці посварилися. Кожний із них став «знавцем» тієї або тієї частини тiла слона, тому не міг припустити, що існує щось таке, чого він не знає. По- зиція кожного була визначена лише його особистісним досвідом.

Чому на вашу думку дії персонажів були хибними? Що б ви порадили їм для з'ясування істини?

БЛІН Я НЕ ЗНАЮ ПОМОЖІТЬ ПЖ

Ответы

Автор ответа: zau4ywka3004
1

Объяснение:

Це чудова притча, вона розповідає про те як важливо нам усім єднатися задля досягнення своїх мрій та цілей і як можно легко посваритися, якщо робити навпаки. Інколи у нашому суспільстві таке трапляється: люди не прислуховуються один до одного, ігнорують досвід та думку інших, ніби вони незрячі люди, як в цьому творі. Це приводить лише до непорозуміння та сварок, в такому випадку головні цілі ніколи не будут досягненні.

Я би порадила персонажам цього твору, та й усім людям, бути поважними один до одного, більш уважними до іншої думки, вміти слухати та проявляти більше людяності. сила людей в єдності, разом легше долати труднощі, та йти до мрій.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: kissesme
Предмет: Математика, автор: Аноним
Предмет: Русский язык, автор: haska2090
Всё в доме переменилось, всё стало под стать новым обитателям. Безбородые дворовые ребята, весельчаки и балагуры, заменили прежних степенных стариков. На конюшнях завелись поджарые иноходцы, коренники и рьяные пристяжные. В тот вечер, о котором зашла речь, обитатели дома занимались немногосложной, но, судя по дружному хохоту, весьма для них забавной игрой: они бегали по гостиным и залам и ловили друг друга. Собаки бегали и лаяли, и висевшие в клетках канарейки, беспрестанно порхая, наперебой драли горло. В разгар чересчур оглушительной потехи, недоступной пониманию дворовых, к воротам подъехал загрязнённый тарантас, и человек лет сорока не спеша вылез из него и остановился в изумлении. Он постоял некоторое время, как бы оторопев, окинул дом внимательным взором, вошёл через приоткрытую калитку в дощатый палисадник и медленно взобрался на рубленное из сосны крыльцо с перилами. В передней никто его не встретил, но дверь залы быстро распахнулась, и из неё, вся раскрасневшаяся, выскочила Шурочка. Мгновенно вслед за ней со звонким криком выбежала вся молодая компания. Удивлённая появлением нежданного и незваного посетителя, Шурочка внезапно затихла, но светлые, устремлённые на него глаза глядели так же ласково. Гость, а это был не кто иной, как Лаврецкий, представился, и видно было смятение на его лице.




1. Прочитайте внимательно текст. Озаглавьте его. 2. Из первого предложения выпишите словосочетание со связью управление и согласование. Сделайте их синтаксический разбор. 3. Выпишите из текста предложение с однородными подлежащими. И подчеркните их как член предложения. 4. Выпишите через строчку предложение с сочинительной связью и сделайте его полный синтаксический разбор. 5. Выпишите через строчку простое предложение с однородными сказуемыми и сделайте его полный синтаксический разбор.