Предмет: Химия, автор: ukraineforever2009

Як змінюсться масова частка розчиненої речовини, якщо до розчину масою 200 г, масовою часткою, 10% додати сіль масою 40г​

Ответы

Автор ответа: dobriakua
1

Дано:

m1 р-ну(солі) = 200 г

ω1(солі) = 10%

m2(солі) = 40 г

Знайти:

ω3(солі) - ?

Розв'язання:

1) m1(солі) = ω1 * m1 р-ну / 100% = 10% * 200 / 100% = 20 г;

2) m3(солі) = m1 + m2 = 20 + 40 = 60 г;

3) m3 р-ну(солі) = m1 р-ну + m2 = 200 + 40 = 240 г;

4) ω3(солі) = m3 * 100% / m3 р-ну = 60 * 100% / 240 = 25%.

Відповідь: Масова частка солі збільшиться до 25%.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Sokolsam8149
Предмет: Алгебра, автор: ilahe2005
Предмет: Английский язык, автор: мАНОНИМка